Nasi partnerzy

O nas

Jesteśmy profesjonalistami działającymi kompleksowo, oferując Państwu serwis, naprawę oraz montaż LPG. W naszym warsztacie zatrudnieni są wyłącznie specjaliści posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie w branży. Ponadto posiadamy wysokiej jakości sprzęt oraz pracujemy w oparciu o najlepszej klasy materiały, co zapewnia nam szybkie i efektywne działanie.

Kam-Tech to firma działająca na rynku od lat. Naszym klientom zapewniamy szeroką ofertę profesjonalnie wykonanych usług. Jednym z obszarów naszych działań jest montaż LPG. Wykonujemy nowe instalacje gazowe w starszych oraz nowszych modelach pojazdów. Pracujemy w oparciu o sprawdzony sprzęt i najwyższej jakości materiały od uznanych producentów, takich jak: KME, Bormech, Castrol - autoryzowany przedstawiciel, Stako, Handlopex, STAG, Prins, Landirenzo, Lovato i inni.

Jako doświadczona firma handlowo-usługowa zapewniamy kompleksową pomoc, oferując także serwis instalacji gazowych. Doskonale znamy obecny rynek, jak też orientujemy się w historii instalacji LPG. Dzięki tej wiedzy możemy zagwarantować naszym klientom profesjonalną pomoc przy naprawie uszkodzonej instalacji, bez względu na jej generację.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.